480 000 €
2759 €/m²
Property 61447 photo 1
Property 61447 photo 2
Property 61447 photo 3
Property 61447 photo 4
Property 61447 photo 5
Property 61447 photo 6
Property 61447 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1997
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2240 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 174 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, барбекю, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
680 000 € 4963 €/m²
  • Обектен код 58917
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
660 000 € 7252 €/m²
  • Обектен код 65142
  • Квадратура 91 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
425 000 € 3427 €/m²
  • Обектен код 57500
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65902
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3964 €/m²
  • Обектен код 66048
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 9975
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин