Продажба - Таунхаус 220 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Кифисия
650 000 €
2955 €/m²
Property 9975 photo 1
Property 9975 photo 2
Property 9975 photo 3
Property 9975 photo 4
Property 9975 photo 5
Property 9975 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 20000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 220 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от едно складово помещение. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 4 спални, 2 бани. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, паркомясто, градина, райграс, отопление, складово помещение.

Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
720 000 € 600 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 56350
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 6299 €/m²
  • Обектен код 64179
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
810 000 € 5062 €/m²
  • Обектен код 64965
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин