Продажба - Таунхаус 190 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Врилисия
530 000 €
2789 €/m²
Property 56279 photo 1
Property 56279 photo 2
Property 56279 photo 3
Property 56279 photo 4
Property 56279 photo 5
Property 56279 photo 6
Property 56279 photo 7
Property 56279 photo 8
Property 56279 photo 9
Property 56279 photo 10
Property 56279 photo 11
Property 56279 photo 12
Property 56279 photo 13
Property 56279 photo 14
Property 56279 photo 15
Property 56279 photo 16
Property 56279 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до летището: 23 km

Услуги

  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 190 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една кухня, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, градина, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 21536
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 63396
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
435 000 € 3655 €/m²
  • Обектен код 57502
  • Квадратура 119 m²
  • Разстояние до морето 10000 m
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56731
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 2872 €/m²
  • Обектен код 57304
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 16909
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
740 000 € 5522 €/m²
  • Обектен код 57984
  • Квадратура 134 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 2777 €/m²
  • Обектен код 29965
  • Квадратура 234 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин