693 000 €
5457 €/m²
Property 56732 photo 1
Property 56732 photo 2
Property 56732 photo 3
Property 56732 photo 4
Property 56732 photo 5
Property 56732 photo 6
Property 56732 photo 7
Property 56732 photo 8
Property 56732 photo 9
Property 56732 photo 10
Property 56732 photo 11
Property 56732 photo 12
Property 56732 photo 13
Property 56732 photo 14
Property 56732 photo 15
Property 56732 photo 16

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 21 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 127 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Пети етаж и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, 2 бани. Шести етаж и се състои от един офис. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, собствен басейн, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
600 000 € 6250 €/m²
  • Обектен код 65141
  • Квадратура 96 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
670 000 € 3964 €/m²
  • Обектен код 66048
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 9975
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
660 000 € 4782 €/m²
  • Обектен код 62730
  • Квадратура 138 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
765 000 € 5666 €/m²
  • Обектен код 64866
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин