660 000 €
4783 €/m²
Property 62730 photo 1
Property 62730 photo 2
Property 62730 photo 3
Property 62730 photo 4
Property 62730 photo 5
Property 62730 photo 6
Property 62730 photo 7

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 11500 m
  • Разстояние до летището: 19 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 138 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Партер и се състои от една спалня, баня с тоалетна, една съблекалня. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
810 000 € 6090 €/m²
  • Обектен код 64213
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
860 000 € 5931 €/m²
  • Обектен код 65063
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
925 000 € 9250 €/m²
  • Обектен код 65226
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
700 000 € 660 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 21536
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 65140
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
657 000 € 5429 €/m²
  • Обектен код 57988
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 61593
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 6078 €/m²
  • Обектен код 59294
  • Квадратура 102 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин