Продажба - Таунхаус 275 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Кифисия
580 000 €
2109 €/m²
Property 11444 photo 1
Property 11444 photo 2
Property 11444 photo 3
Property 11444 photo 4
Property 11444 photo 5
Property 11444 photo 6
Property 11444 photo 7
Property 11444 photo 8
Property 11444 photo 9
Property 11444 photo 10
Property 11444 photo 11

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2011
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 5
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 16000 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 275 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 5 нива. сутерен и се състои от една спалня, една баня. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, една баня, баня с тоалетна. Втори етаж и се състои от една спалня. Трети етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, тенти, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
693 000 € 5456 €/m²
  • Обектен код 56732
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
610 000 € 4621 €/m²
  • Обектен код 63730
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 3220 m
Продажба
840 000 € 740 000 € 5920 €/m²
  • Обектен код 58430
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
760 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 36925
  • Квадратура 280 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
670 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 41758
  • Квадратура 326 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
590 000 € 4469 €/m²
  • Обектен код 58915
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
640 000 € 3878 €/m²
  • Обектен код 56316
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Обектен код 62555
  • Квадратура 106 m²
  • Разстояние до морето 1249 m
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56731
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин