590 000 €
4470 €/m²
Property 58915 photo 1

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 950 m
  • Разстояние до летището: 33 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 132 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Пети етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Четвърти етаж и се състои от 2 спални, 2 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, cградата има асансьор, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
830 000 € 3915 €/m²
  • Обектен код 46659
  • Квадратура 212 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 8888 €/m²
  • Обектен код 65895
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
640 000 € 3878 €/m²
  • Обектен код 56316
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 9975
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
475 000 € 4523 €/m²
  • Обектен код 56626
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
670 000 € 3964 €/m²
  • Обектен код 66048
  • Квадратура 169 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин