640 000 €
3879 €/m²
Property 56316 photo 1
Property 56316 photo 2
Property 56316 photo 3
Property 56316 photo 4
Property 56316 photo 5
Property 56316 photo 6
Property 56316 photo 7
Property 56316 photo 8
Property 56316 photo 9
Property 56316 photo 10
Property 56316 photo 11
Property 56316 photo 12
Property 56316 photo 13
Property 56316 photo 14
Property 56316 photo 15
Property 56316 photo 16
Property 56316 photo 17
Property 56316 photo 18
Property 56316 photo 19

Details

  • Година на строителство: 2000
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 230 m
  • Разстояние до летището: 42 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 165 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. Пети етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Четвърти етаж и се състои от 4 спални, 3 бани. Шести етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 7319
  • Квадратура 265 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
710 000 € 5634 €/m²
  • Обектен код 58916
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
800 000 € 4907 €/m²
  • Обектен код 65894
  • Квадратура 163 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
716 000 € 5383 €/m²
  • Обектен код 57980
  • Квадратура 133 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
600 000 € 2390 €/m²
  • Обектен код 23310
  • Квадратура 251 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
850 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 61535
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
895 000 € 3729 €/m²
  • Обектен код 14287
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 1400 m
Продажба
820 000 € 2837 €/m²
  • Обектен код 51492
  • Квадратура 289 m²
  • Разстояние до морето 1000 m
Продажба
730 000 € 2703 €/m²
  • Обектен код 23110
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7

Абонамент за бюлетин