850 000 €
5000 €/m²
Property 61535 photo 1
Property 61535 photo 2
Property 61535 photo 3
Property 61535 photo 4
Property 61535 photo 5
Property 61535 photo 6
Property 61535 photo 7
Property 61535 photo 8
Property 61535 photo 9
Property 61535 photo 10
Property 61535 photo 11
Property 61535 photo 12
Property 61535 photo 13
Property 61535 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 3700 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 170 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, 3 душове с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Обектен код 58375
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
770 000 € 5422 €/m²
  • Обектен код 58922
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Обектен код 62300
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Обектен код 64956
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Обектен код 65346
  • Квадратура 142 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
683 000 € 5464 €/m²
  • Обектен код 56734
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин