475 000 €
4524 €/m²
Property 56626 photo 1
Property 56626 photo 2
Property 56626 photo 3
Property 56626 photo 4
Property 56626 photo 5
Property 56626 photo 6
Property 56626 photo 7
Property 56626 photo 8
Property 56626 photo 9
Property 56626 photo 10
Property 56626 photo 11
Property 56626 photo 12
Property 56626 photo 13
Property 56626 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2023
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 37 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 105 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Четвърти етаж и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Шести етаж и се състои от 3 спални, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 65060
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
440 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 61581
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 4705 €/m²
  • Обектен код 54390
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Обектен код 54312
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
683 000 € 5508 €/m²
  • Обектен код 56733
  • Квадратура 124 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
560 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57178
  • Квадратура 156 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
620 000 € 5123 €/m²
  • Обектен код 64294
  • Квадратура 121 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 61583
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 2758 €/m²
  • Обектен код 61447
  • Квадратура 174 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин