425 000 €
3427 €/m²
Property 57500 photo 1
Property 57500 photo 2
Property 57500 photo 3
Property 57500 photo 4
Property 57500 photo 5
Property 57500 photo 6

Details

  • Година на строителство: 2024
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 10000 m
  • Разстояние до летището: 38 km

Услуги

  • Двойно остъкление
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 124 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. Трети етаж и се състои от 2 спални, хол, една кухня, баня с тоалетна. Пети етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, гараж, отопление.

Продажба
520 000 € 3687 €/m²
  • Обектен код 16909
  • Квадратура 141 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 1666 €/m²
  • Обектен код 41833
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
620 000 € 4000 €/m²
  • Обектен код 56627
  • Квадратура 155 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 6500
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
590 000 € 5130 €/m²
  • Обектен код 58910
  • Квадратура 115 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 2115 €/m²
  • Обектен код 61583
  • Квадратура 208 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
590 000 € 2681 €/m²
  • Обектен код 50730
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Обектен код 54312
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
610 000 € 4621 €/m²
  • Обектен код 63730
  • Квадратура 132 m²
  • Разстояние до морето 3220 m

Абонамент за бюлетин