Продажба - Таунхаус 240 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Екали
400 000 €
1667 €/m²
Property 41833 photo 1
Property 41833 photo 2
Property 41833 photo 3
Property 41833 photo 4
Property 41833 photo 5
Property 41833 photo 6
Property 41833 photo 7
Property 41833 photo 8
Property 41833 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2019
  • Брой стаи: 6
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 11000 m
  • Разстояние до летището: 34 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 240 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от хол. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня. Таунхаусът е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, паркомясто, гараж, складово помещение.

Продажба
500 000 € 3787 €/m²
  • Обектен код 65439
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
520 000 € 2872 €/m²
  • Обектен код 57304
  • Квадратура 181 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
400 000 € 4705 €/m²
  • Обектен код 54390
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 63396
  • Квадратура 207 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
465 000 € 2162 €/m²
  • Обектен код 61585
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
580 000 € 2109 €/m²
  • Обектен код 11444
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 2764 €/m²
  • Обектен код 59146
  • Квадратура 123 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
530 000 € 2789 €/m²
  • Обектен код 56279
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
590 000 € 2681 €/m²
  • Обектен код 50730
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 2340 €/m²
  • Обектен код 6500
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин