1 000 000 €
3367 €/m²
Property 57794 photo 1
Property 57794 photo 2
Property 57794 photo 3
Property 57794 photo 4
Property 57794 photo 5
Property 57794 photo 6
Property 57794 photo 7
Property 57794 photo 8
Property 57794 photo 9
Property 57794 photo 10

Details

  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 13800 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 297 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 2 нива. сутерен и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение, една съблекалня. Партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, градина, райграс, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Обектен код 57794
  • Квадратура 297 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
950 000 € 4130 €/m²
  • Обектен код 3090
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Обектен код 60412
  • Квадратура 245 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Обектен код 8404
  • Квадратура 190 m²
  • Разстояние до морето 500 m
Продажба
925 000 € 9250 €/m²
  • Обектен код 65226
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Обектен код 64180
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Обектен код 65134
  • Квадратура 158 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 5142 €/m²
  • Обектен код 58918
  • Квадратура 175 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
810 000 € 5062 €/m²
  • Обектен код 64965
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин