72 000 €
2057 €/m²
Property 64703 photo 1
Property 64703 photo 2
Property 64703 photo 3
Property 64703 photo 4
Property 64703 photo 5
Property 64703 photo 6
Property 64703 photo 7
Property 64703 photo 8
Property 64703 photo 9
Property 64703 photo 10

Details

  • Година на строителство: 1977
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Bedrooms: 1
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Wifi
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 35 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една кухня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
80 000 € 1777 €/m²
  • Обектен код 56576
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Инвестиции Продажба
105 000 € 1381 €/m²
  • Обектен код 57156
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
68 000 € 1619 €/m²
  • Обектен код 57849
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 1785 €/m²
  • Обектен код 58045
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
82 000 € 1138 €/m²
  • Обектен код 58115
  • Квадратура 72 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
105 000 € 3620 €/m²
  • Обектен код 61890
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1

Абонамент за бюлетин