70 000 €
2414 €/m²
Property 65528 photo 1
Property 65528 photo 2
Property 65528 photo 3
Property 65528 photo 4
Property 65528 photo 5
Property 65528 photo 6
Property 65528 photo 7
Property 65528 photo 8
Property 65528 photo 9
Property 65528 photo 10
Property 65528 photo 11
Property 65528 photo 12
Property 65528 photo 13
Property 65528 photo 14
Property 65528 photo 15

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1971
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 29 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, отопление.

Продажба
87 000 € 1933 €/m²
  • Обектен код 65390
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 2175 €/m²
  • Обектен код 64441
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
72 000 € 2057 €/m²
  • Обектен код 64703
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 894 €/m²
  • Обектен код 50914
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
65 000 € 1160 €/m²
  • Обектен код 42606
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • Обектен код 64500
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин