75 000 €
2083 €/m²
Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1974
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 1700 m
  • Разстояние до летището: 16 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 36 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
90 000 € 1698 €/m²
  • Обектен код 59305
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
85 000 € 1545 €/m²
  • Обектен код 60529
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
85 000 € 1307 €/m²
  • Обектен код 60610
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
101 000 € 2657 €/m²
  • Обектен код 61018
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
110 000 € 1375 €/m²
  • Обектен код 61150
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
105 000 € 3620 €/m²
  • Обектен код 61890
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 2121 €/m²
  • Обектен код 61969
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
70 000 € 1707 €/m²
  • Обектен код 62395
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 1067 €/m²
  • Обектен код 62427
  • Квадратура 89 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
73 000 € 1825 €/m²
  • Обектен код 62458
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин