Property 64754 photo 1
Property 64754 photo 2

Details

  • Брой етажи: 8
  • Година на строителство: 2027
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: газ
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 800 m
  • Разстояние до летището: 20 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 63 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
175 000 € 4487 €/m²
  • Обектен код 63918
  • Квадратура 39 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 4729 €/m²
  • Обектен код 63921
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
188 000 € 4585 €/m²
  • Обектен код 63922
  • Квадратура 41 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 2285 €/m²
  • Обектен код 63941
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63988
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • Обектен код 64040
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 2400 €/m²
  • Обектен код 64237
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин