228 000 €
2171 €/m²
Property 65827 photo 1
Property 65827 photo 2
Property 65827 photo 3
Property 65827 photo 4
Property 65827 photo 5
Property 65827 photo 6
Property 65827 photo 7
Property 65827 photo 8
Property 65827 photo 9
Property 65827 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2005
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 4000 m
  • Разстояние до летището: 5 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, градина, барбекю, отопление, складово помещение.

Продажба
190 000 € 180 000 € 1714 €/m²
  • Обектен код 42975
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63919
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 4333 €/m²
  • Обектен код 63920
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
188 000 € 4476 €/m²
  • Обектен код 63924
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
193 000 € 3327 €/m²
  • Обектен код 64264
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 3362 €/m²
  • Обектен код 64275
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 65433
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин