450 000 €
3285 €/m²
Property 65072 photo 1
Property 65072 photo 2
Property 65072 photo 3
Property 65072 photo 4

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 2000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 137 кв.м в Солун в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
430 000 € 5119 €/m²
  • Обектен код 61615
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
590 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61616
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5357 €/m²
  • Обектен код 61618
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
470 000 € 5595 €/m²
  • Обектен код 61620
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
650 000 € 6074 €/m²
  • Обектен код 61621
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 6379 €/m²
  • Обектен код 61622
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
515 000 € 6130 €/m²
  • Обектен код 61657
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
585 000 € 5366 €/m²
  • Обектен код 62091
  • Квадратура 109 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
410 000 € 5061 €/m²
  • Обектен код 63896
  • Квадратура 81 m²
  • Разстояние до морето 800 m
Продажба
460 000 € 3898 €/m²
  • Обектен код 64614
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин