По запитване
Property 65391 photo 1
Property 65391 photo 2
Property 65391 photo 3
Property 65391 photo 4
Property 65391 photo 5

Details

  • Етаж: 0 етаж
  • Година на обновяване: 2025
  • Брой стаи: 3
  • Настаняване: 57
  • Отопление: електрически
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 35 km

Услуги

  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 57 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на партер и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, отопление, алармена система.

Продажба
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • Обектен код 6428
  • Квадратура 219 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
350 000 € 5833 €/m²
  • Обектен код 7799
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
470 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 7940
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 7942
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
185 000 € 2176 €/m²
  • Обектен код 8127
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Обектен код 8164
  • Квадратура 170 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Обектен код 8165
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
250 000 € 4629 €/m²
  • Обектен код 10937
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
320 000 € 3200 €/m²
  • Обектен код 10967
  • Квадратура 100 m²
  • Разстояние до морето 7000 m
Продажба
360 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 12056
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин