Продажба - Апартамент 79 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Вула Калимниотика
450 000 €
5696 €/m²
Property 65493 photo 1
Property 65493 photo 2
Property 65493 photo 3
Property 65493 photo 4
Property 65493 photo 5
Property 65493 photo 6
Property 65493 photo 7
Property 65493 photo 8
Property 65493 photo 9
Property 65493 photo 10
Property 65493 photo 11
Property 65493 photo 12
Property 65493 photo 13
Property 65493 photo 14

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 1992
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: електрически
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1200 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: басейн за общо ползване, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m
Продажба
597 000 € 2926 €/m²
  • Обектен код 50958
  • Квадратура 204 m²
  • Разстояние до морето 14000 m
Продажба
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Обектен код 51027
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
365 000 € 3119 €/m²
  • Обектен код 51219
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
420 000 € 5600 €/m²
  • Обектен код 51288
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 4597 €/m²
  • Обектен код 51317
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 5746 €/m²
  • Обектен код 51489
  • Квадратура 67 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
665 000 € 590 000 € 7564 €/m²
  • Обектен код 52052
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
550 000 € 4365 €/m²
  • Обектен код 52069
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
400 000 € 5882 €/m²
  • Обектен код 52191
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин