Продажба - Къща 105 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Криопиги
300 000 €
2857 €/m²
Property 65500 photo 1
Property 65500 photo 2
Property 65500 photo 3
Property 65500 photo 4
Property 65500 photo 5
Property 65500 photo 6
Property 65500 photo 7
Property 65500 photo 8
Property 65500 photo 9
Property 65500 photo 10
Property 65500 photo 11
Property 65500 photo 12
Property 65500 photo 13
Property 65500 photo 14

Details

  • Година на строителство: 2004
  • Брой стаи: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 2400 m
  • Разстояние до летището: 81 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 105 кв.м в Касандра (Халкидики). Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Първи етаж и се състои от една спалня, баня с тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, собствен басейн, паркомясто, райграс, алармена система.

Продажба
260 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 2484
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
300 000 € 1530 €/m²
  • Обектен код 4724
  • Квадратура 196 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
320 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 5726
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 7015
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
320 000 € 1939 €/m²
  • Обектен код 9008
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 18360
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 22114
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 280 000 € 1302 €/m²
  • Обектен код 22371
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
250 000 € 3846 €/m²
  • Обектен код 47715
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 1000 €/m²
  • Обектен код 64209
  • Квадратура 250 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин