Продажба - Апартамент 25 m² в Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Пилея
87 000 €
3480 €/m²
Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 1
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3500 m
  • Разстояние до летището: 12 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 25 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
110 000 € 1410 €/m²
  • Обектен код 4152
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
120 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 56682
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
100 000 € 1923 €/m²
  • Обектен код 65572
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
89 000 € 1369 €/m²
  • Обектен код 65693
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
95 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 65708
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 3782 €/m²
  • Обектен код 65744
  • Квадратура 23 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 4350 €/m²
  • Обектен код 65745
  • Квадратура 20 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
87 000 € 3480 €/m²
  • Обектен код 65779
  • Квадратура 25 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
85 000 € 1287 €/m²
  • Обектен код 65849
  • Квадратура 66 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
87 000 € 1450 €/m²
  • Обектен код 65876
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин