Property 65790 photo 1
Property 65790 photo 2
Property 65790 photo 3
Property 65790 photo 4
Property 65790 photo 5
Property 65790 photo 6

Details

  • Брой етажи: 2
  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Energy Class: А+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 270 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Курортен имот

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 53 кв.м в Атика в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: климатик, паркомясто, градина, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
285 000 € 2544 €/m²
  • Обектен код 65283
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4366 €/m²
  • Обектен код 65316
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5625 €/m²
  • Обектен код 65318
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
210 000 € 2413 €/m²
  • Обектен код 65367
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 4225 €/m²
  • Обектен код 65368
  • Квадратура 71 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
235 000 € 2117 €/m²
  • Обектен код 65371
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
310 000 € 4189 €/m²
  • Обектен код 65372
  • Квадратура 74 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
210 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 65401
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 3921 €/m²
  • Обектен код 65519
  • Квадратура 51 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 5769 €/m²
  • Обектен код 65576
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин