275 000 €
4167 €/m²
Property 66017 photo 1
Property 66017 photo 2
Property 66017 photo 3
Property 66017 photo 4
Property 66017 photo 5
Property 66017 photo 6
Property 66017 photo 7
Property 66017 photo 8
Property 66017 photo 9
Property 66017 photo 10
Property 66017 photo 11
Property 66017 photo 12
Property 66017 photo 13
Property 66017 photo 14
Property 66017 photo 15
Property 66017 photo 16

Details

  • Брой етажи: 3
  • Етаж: 2
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 6500 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 66 кв.м в Атика в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
255 000 € 3187 €/m²
  • Обектен код 59207
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 215 000 € 2687 €/m²
  • Обектен код 59530
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
360 000 € 3600 €/m²
  • Обектен код 59593
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 5744 €/m²
  • Обектен код 63912
  • Квадратура 47 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 4035 €/m²
  • Обектен код 64124
  • Квадратура 57 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 65017
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 3906 €/m²
  • Обектен код 65080
  • Квадратура 64 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
350 000 € 2916 €/m²
  • Обектен код 65100
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2408 €/m²
  • Обектен код 65120
  • Квадратура 137 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
280 000 € 3684 €/m²
  • Обектен код 65143
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин