Продажба - Апартамент 79 m² в Атина

Гърция Атика Предградия на Пирея Перама
195 000 €
2468 €/m²
Property 66047 photo 1
Property 66047 photo 2
Property 66047 photo 3
Property 66047 photo 4
Property 66047 photo 5
Property 66047 photo 6
Property 66047 photo 7
Property 66047 photo 8
Property 66047 photo 9
Property 66047 photo 10
Property 66047 photo 11
Property 66047 photo 12
Property 66047 photo 13
Property 66047 photo 14
Property 66047 photo 15
Property 66047 photo 16
Property 66047 photo 17

Details

  • Година на строителство: 2007
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 250 m
  • Разстояние до летището: 56 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 79 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага красива гледка към планината, към гората. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 56522
  • Квадратура 40 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
240 000 € 3116 €/m²
  • Обектен код 56605
  • Квадратура 77 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 56762
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 56796
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 56818
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3397 €/m²
  • Обектен код 57401
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • Обектен код 57402
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2476 €/m²
  • Обектен код 57470
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
250 000 € 2577 €/m²
  • Обектен код 57508
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2783 €/m²
  • Обектен код 57681
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин