Продажба - Таунхаус 204 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
1 055 000 €
5172 €/m²
Property 66049 photo 1
Property 66049 photo 2
Property 66049 photo 3
Property 66049 photo 4
Property 66049 photo 5
Property 66049 photo 6
Property 66049 photo 7
Property 66049 photo 8
Property 66049 photo 9
Property 66049 photo 10
Property 66049 photo 11
Property 66049 photo 12
Property 66049 photo 13
Property 66049 photo 14
Property 66049 photo 15
Property 66049 photo 16
Property 66049 photo 17
Property 66049 photo 18
Property 66049 photo 19
Property 66049 photo 20
Property 66049 photo 21
Property 66049 photo 22
Property 66049 photo 23
Property 66049 photo 24
Property 66049 photo 25
Property 66049 photo 26
Property 66049 photo 27
Property 66049 photo 28
Property 66049 photo 29
Property 66049 photo 30
Property 66049 photo 31
Property 66049 photo 32
Property 66049 photo 33
Property 66049 photo 34
Property 66049 photo 35
Property 66049 photo 36
Property 66049 photo 37
Property 66049 photo 38
Property 66049 photo 39

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 220 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 204 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 5 нива. Трети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Пети етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
900 000 € 7692 €/m²
  • Обектен код 63792
  • Квадратура 117 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
900 000 € 6000 €/m²
  • Обектен код 63853
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Обектен код 64180
  • Квадратура 146 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
940 000 € 7401 €/m²
  • Обектен код 64215
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 64232
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5629 €/m²
  • Обектен код 64672
  • Квадратура 151 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
880 000 € 5866 €/m²
  • Обектен код 64719
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
850 000 € 5902 €/m²
  • Обектен код 64863
  • Квадратура 144 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
890 000 € 6137 €/m²
  • Обектен код 64880
  • Квадратура 145 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 8074 €/m²
  • Обектен код 64924
  • Квадратура 161 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин