Продажба - Таунхаус 204 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Алимос Каламаки
1 055 000 €
5172 €/m²
Property 66049 photo 1
Property 66049 photo 2
Property 66049 photo 3
Property 66049 photo 4
Property 66049 photo 5
Property 66049 photo 6
Property 66049 photo 7
Property 66049 photo 8
Property 66049 photo 9
Property 66049 photo 10
Property 66049 photo 11
Property 66049 photo 12
Property 66049 photo 13
Property 66049 photo 14
Property 66049 photo 15
Property 66049 photo 16
Property 66049 photo 17
Property 66049 photo 18
Property 66049 photo 19
Property 66049 photo 20
Property 66049 photo 21
Property 66049 photo 22
Property 66049 photo 23
Property 66049 photo 24
Property 66049 photo 25
Property 66049 photo 26
Property 66049 photo 27
Property 66049 photo 28
Property 66049 photo 29
Property 66049 photo 30
Property 66049 photo 31
Property 66049 photo 32
Property 66049 photo 33
Property 66049 photo 34
Property 66049 photo 35
Property 66049 photo 36
Property 66049 photo 37
Property 66049 photo 38
Property 66049 photo 39

Details

  • Брой етажи: 5
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 5
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • разстояние до морето: 220 m
  • Разстояние до летището: 32 km

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 204 кв.м в Атина. Таунхаусът е на 5 нива. Трети етаж и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна. Пети етаж и се състои от 3 спални, една баня, 2 душове с тоалетна, една съблекалня. Таунхаусът е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към града. Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, гараж, отопление, алармена система.

Продажба
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Обектен код 14288
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 630 m
Продажба
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Обектен код 19509
  • Квадратура 306 m²
  • Брой стаи 8
Инвестиции Продажба
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Обектен код 19657
  • Квадратура 232 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 300 000 € 1 100 000 € 4888 €/m²
  • Обектен код 36596
  • Квадратура 225 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
945 000 € 3258 €/m²
  • Обектен код 38715
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
По запитване
  • Обектен код 56947
  • Квадратура 224 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Обектен код 57179
  • Квадратура 390 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Обектен код 57794
  • Квадратура 297 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Обектен код 58375
  • Квадратура 126 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Обектен код 58407
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин