485 000 €
4619 €/m²
Property 66050 photo 1
Property 66050 photo 2
Property 66050 photo 3
Property 66050 photo 4
Property 66050 photo 5
Property 66050 photo 6
Property 66050 photo 7

Details

  • Година на строителство: 1972
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 35 m
  • Разстояние до летището: 40 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 105 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето. Имотът разполага със следните екстри: тенти, отопление, алармена система. Сграда без асансьор.

Продажба
600 000 € 3508 €/m²
  • Обектен код 41764
  • Квадратура 171 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
470 000 € 2186 €/m²
  • Обектен код 41871
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 41930
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 4205 €/m²
  • Обектен код 41938
  • Квадратура 107 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
460 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 44105
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 44830
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
450 000 € 5000 €/m²
  • Обектен код 46911
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
420 000 € 3500 €/m²
  • Обектен код 48707
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
450 000 € 3813 €/m²
  • Обектен код 49951
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
600 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 50894
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 5000 m

Абонамент за бюлетин