Property 66082 photo 1
Property 66082 photo 2
Property 66082 photo 3
Property 66082 photo 4
Property 66082 photo 5
Property 66082 photo 6
Property 66082 photo 7
Property 66082 photo 8
Property 66082 photo 9
Property 66082 photo 10
Property 66082 photo 11
Property 66082 photo 12
Property 66082 photo 13
Property 66082 photo 14
Property 66082 photo 15
Property 66082 photo 16
Property 66082 photo 17
Property 66082 photo 18
Property 66082 photo 19
Property 66082 photo 20
Property 66082 photo 21
Property 66082 photo 22
Property 66082 photo 23
Property 66082 photo 24

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 6
  • Отопление: дизел
  • Energy Class: C
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 7380 m
  • Разстояние до летището: 9 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 380 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, един офис. Първи етаж и се състои от 3 спални, 3 бани. Къщата има слънчево изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към планината. Имотът разполага със следните екстри: камина, паркомясто, градина, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Обектен код 25238
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 3448 €/m²
  • Обектен код 28611
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 000 000 € 990 000 € 1980 €/m²
  • Обектен код 29137
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 11
Продажба
1 000 000 € 8333 €/m²
  • Обектен код 29767
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 000 000 € 2941 €/m²
  • Обектен код 30360
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
975 000 € 2437 €/m²
  • Обектен код 30734
  • Квадратура 400 m²
  • Брой стаи 8
Продажба
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 30736
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 5 m
Продажба
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 39060
  • Квадратура 500 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Обектен код 44106
  • Квадратура 540 m²
  • Разстояние до морето 2480 m
Продажба
900 000 € 1651 €/m²
  • Обектен код 47148
  • Квадратура 545 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин