150 000 €
2083 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
138 000 € 3285 €/m²
  • Обектен код 64640
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
140 000 € 3255 €/m²
  • Обектен код 64641
  • Квадратура 43 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
200 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 64670
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
200 000 € 2439 €/m²
  • Обектен код 64671
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64753
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3253 €/m²
  • Обектен код 64754
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 2966 €/m²
  • Обектен код 64755
  • Квадратура 59 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 64756
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 64848
  • Квадратура 42 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
170 000 € 3269 €/m²
  • Обектен код 64870
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин