150 000 €
2083 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2012
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до летището: 18 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 72 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на трети етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Продажба
145 000 € 4833 €/m²
  • Обектен код 54442
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
145 000 € 2230 €/m²
  • Обектен код 59748
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2636 €/m²
  • Обектен код 62406
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
145 000 € 2071 €/m²
  • Обектен код 63524
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
144 000 € 2322 €/m²
  • Обектен код 64420
  • Квадратура 62 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 4766 €/m²
  • Обектен код 64534
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
143 000 € 2344 €/m²
  • Обектен код 64950
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
142 000 € 3736 €/m²
  • Обектен код 65852
  • Квадратура 38 m²
  • Брой стаи 2
Препоръчваме Продажба
140 000 € 1627 €/m²
  • Обектен код 65998
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
145 000 € 2900 €/m²
  • Обектен код 66005
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин