1 300 000 €
9489 €/m²
Property 66119 photo 1
Property 66119 photo 2
Property 66119 photo 3

Details

  • Година на строителство: 2026
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: помпа за отопление
  • Условие: В процес на обработка
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 30 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Склад
  • Двойно остъкление
  • Golden Visa

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 137 кв.м в Атина в процес на изграждане. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, 2 душове с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: слънчеви колектори за топла вода, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, складово помещение.

Продажба
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Обектен код 62306
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • Обектен код 62307
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 600 000 € 11851 €/m²
  • Обектен код 62309
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Обектен код 64114
  • Квадратура 140 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Обектен код 64217
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Обектен код 64235
  • Квадратура 118 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Обектен код 64248
  • Квадратура 135 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Обектен код 64413
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 750 000 € 15086 €/m²
  • Обектен код 64414
  • Квадратура 116 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Обектен код 64496
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин