Продажба - Апартамент 44 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Imittos Пиркал
185 000 €
4205 €/m²
Property 66125 photo 1
Property 66125 photo 2
Property 66125 photo 3
Property 66125 photo 4
Property 66125 photo 5
Property 66125 photo 6
Property 66125 photo 7
Property 66125 photo 8
Property 66125 photo 9
Property 66125 photo 10
Property 66125 photo 11
Property 66125 photo 12
Property 66125 photo 13
Property 66125 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5850 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор.

Продажба
270 000 € 9310 €/m²
  • Обектен код 65355
  • Квадратура 29 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 10000 €/m²
  • Обектен код 65356
  • Квадратура 27 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7297 €/m²
  • Обектен код 65357
  • Квадратура 37 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 7714 €/m²
  • Обектен код 65359
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
255 000 € 4636 €/m²
  • Обектен код 65689
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
270 000 € 5510 €/m²
  • Обектен код 65764
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 65784
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
275 000 € 6111 €/m²
  • Обектен код 65812
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
250 000 € 7142 €/m²
  • Обектен код 65919
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
260 000 € 5200 €/m²
  • Обектен код 65944
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин