Продажба - Апартамент 44 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Юг Imittos Пиркал
185 000 €
4205 €/m²
Property 66125 photo 1
Property 66125 photo 2
Property 66125 photo 3
Property 66125 photo 4
Property 66125 photo 5
Property 66125 photo 6
Property 66125 photo 7
Property 66125 photo 8
Property 66125 photo 9
Property 66125 photo 10
Property 66125 photo 11
Property 66125 photo 12
Property 66125 photo 13
Property 66125 photo 14

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2025
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 5850 m
  • Разстояние до летището: 31 km

Услуги

  • Асансьор
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 44 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен Semi-first floor и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага красива гледка към града. Имотът разполага със следните екстри: климатик, cградата има асансьор.

Продажба
275 000 € 2806 €/m²
  • Обектен код 54733
  • Квадратура 98 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
258 000 € 2015 €/m²
  • Обектен код 56381
  • Квадратура 128 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Обектен код 56762
  • Квадратура 83 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2363 €/m²
  • Обектен код 56796
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
260 000 € 2954 €/m²
  • Обектен код 56818
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 3397 €/m²
  • Обектен код 57401
  • Квадратура 78 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 225 000 € 2163 €/m²
  • Обектен код 57402
  • Квадратура 104 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 2476 €/m²
  • Обектен код 57470
  • Квадратура 105 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 2783 €/m²
  • Обектен код 57681
  • Квадратура 97 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 5520 €/m²
  • Обектен код 58012
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин