275 000 €
6111 €/m²
Property 65812 photo 1
Property 65812 photo 2
Property 65812 photo 3
Property 65812 photo 4
Property 65812 photo 5
Property 65812 photo 6
Property 65812 photo 7
Property 65812 photo 8
Property 65812 photo 9
Property 65812 photo 10
Property 65812 photo 11
Property 65812 photo 12
Property 65812 photo 13
Property 65812 photo 14
Property 65812 photo 15
Property 65812 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1980
  • Година на обновяване: 2026
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 270 m
  • Разстояние до летището: 29 km

Услуги

  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 45 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен в сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна. Апартаментът има ъглово изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, градина, райграс, отопление.

Продажба
339 000 € 4985 €/m²
  • Обектен код 57978
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
265 000 € 5520 €/m²
  • Обектен код 58012
  • Квадратура 48 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
300 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 58058
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
385 000 € 3850 €/m²
  • Обектен код 58061
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
265 000 € 3231 €/m²
  • Обектен код 58121
  • Квадратура 82 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
300 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 58241
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Обектен код 58280
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
305 000 € 3388 €/m²
  • Обектен код 58382
  • Квадратура 90 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
400 000 € 3883 €/m²
  • Обектен код 58949
  • Квадратура 103 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
404 000 € 4590 €/m²
  • Обектен код 58950
  • Квадратура 88 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин