125 000 €
1136 €/m²
Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16

Details

  • Година на строителство: 1985
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 35000 m
  • Разстояние до летището: 55 km

Описание

Предлагаме за продажба 1-етажна къща с площ 110 кв.м в Солун. Къщата и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня, едно складово помещение. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, отопление, алармена система, складово помещение. Имотът разполага с градина на покрива.

Продажба
150 000 € 135 000 € 2700 €/m²
  • Обектен код 8521
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
180 000 € 160 000 € 1230 €/m²
  • Обектен код 29227
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
132 000 € 2030 €/m²
  • Обектен код 62776
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
155 000 € 2066 €/m²
  • Обектен код 65171
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
185 000 € 1480 €/m²
  • Обектен код 65679
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
125 000 € 1136 €/m²
  • Обектен код 66133
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 66140
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин