Property 66149 photo 1
Property 66149 photo 2
Property 66149 photo 3
Property 66149 photo 4
Property 66149 photo 5
Property 66149 photo 6
Property 66149 photo 7
Property 66149 photo 8
Property 66149 photo 9
Property 66149 photo 10
Property 66149 photo 11
Property 66149 photo 12
Property 66149 photo 13

Details

  • Година на строителство: 1973
  • Година на обновяване: 2020
  • Брой стаи: 2
  • Отопление: електрически
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Асансьор
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 60 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, климатик, тенти, cградата има асансьор, отопление.

Подобни обекти

Препоръчваме Продажба
190 000 € 2714 €/m²
  • Обектен код 65433
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
126 000 € 1482 €/m²
  • Обектен код 65484
  • Квадратура 85 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
120 000 € 2222 €/m²
  • Обектен код 65492
  • Квадратура 54 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
155 000 € 1550 €/m²
  • Обектен код 65510
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
115 000 € 3833 €/m²
  • Обектен код 65526
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
132 000 € 2275 €/m²
  • Обектен код 65529
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 65574
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65690
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
138 000 € 2816 €/m²
  • Обектен код 65746
  • Квадратура 49 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
115 000 € 1916 €/m²
  • Обектен код 65777
  • Квадратура 60 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин