300 000 €
2542 €/m²
Property 66152 photo 1
Property 66152 photo 2
Property 66152 photo 3
Property 66152 photo 4
Property 66152 photo 5
Property 66152 photo 6
Property 66152 photo 7
Property 66152 photo 8
Property 66152 photo 9
Property 66152 photo 10
Property 66152 photo 11
Property 66152 photo 12

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2006
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 1000 m
  • Разстояние до летището: 10 km

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 118 кв.м в област Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът разполага със следните екстри: камина, климатик, паркомясто, cградата има асансьор, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
300 000 € 1276 €/m²
  • Обектен код 38880
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 2125 €/m²
  • Обектен код 54418
  • Квадратура 160 m²
  • Брой стаи 4
Препоръчваме Продажба
320 000 € 3168 €/m²
  • Обектен код 57376
  • Квадратура 101 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
340 000 € 2575 €/m²
  • Обектен код 58870
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 3095 €/m²
  • Обектен код 60881
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
430 000 € 3161 €/m²
  • Обектен код 61041
  • Квадратура 136 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
440 000 € 3410 €/m²
  • Обектен код 61043
  • Квадратура 129 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
425 000 € 2607 €/m²
  • Обектен код 63129
  • Квадратура 163 m²
  • Разстояние до морето 2700 m
Продажба
385 000 € 3632 €/m²
  • Обектен код 63869
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
405 000 € 3820 €/m²
  • Обектен код 63870
  • Квадратура 106 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин