192 000 €
2400 €/m²
Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Details

  • Година на строителство: 1975
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: газ
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 400 m
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Склад
  • Access
  • Двойно остъкление

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 80 кв.м в Солун. Апартаментът е разположен на първи етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Апартаментът има фронтално изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка. Имотът разполага със следните екстри: климатик, тенти, отопление, складово помещение.

Продажба
189 000 € 2520 €/m²
  • Обектен код 65127
  • Квадратура 75 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
189 000 € 2486 €/m²
  • Обектен код 65151
  • Квадратура 76 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65208
  • Квадратура 45 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
195 000 € 2785 €/m²
  • Обектен код 65212
  • Квадратура 70 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
220 000 € 1981 €/m²
  • Обектен код 65259
  • Квадратура 111 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
175 000 € 3301 €/m²
  • Обектен код 65289
  • Квадратура 53 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
175 000 € 3365 €/m²
  • Обектен код 65290
  • Квадратура 52 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
205 000 € 3534 €/m²
  • Обектен код 65291
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
230 000 € 3770 €/m²
  • Обектен код 65294
  • Квадратура 61 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
215 000 € 3706 €/m²
  • Обектен код 65295
  • Квадратура 58 m²
  • Брой стаи 2

Абонамент за бюлетин