320 000 €
1455 €/m²
Property 6937 photo 1
Property 6937 photo 2
Property 6937 photo 3
Property 6937 photo 4
Property 6937 photo 5
Property 6937 photo 6
Property 6937 photo 7
Property 6937 photo 8
Property 6937 photo 9
Property 6937 photo 10

Details

  • Брой етажи: 2
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 14000 m
  • Разстояние до край. град: 15 km
  • Разстояние до летището: 6 km

Услуги

  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба 2-етажна къща с площ 220 кв.м в област Солун. сутерен и се състои от 2 спални, хол, една кухня, една баня. Партер и се състои от една спалня, хол, една кухня, една баня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, климатик, градина.

Продажба
460 000 € 1586 €/m²
  • Обектен код 47234
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
310 000 € 1791 €/m²
  • Обектен код 2592
  • Квадратура 173 m²
  • Разстояние до морето 6000 m
Продажба
385 000 € 2081 €/m²
  • Обектен код 50306
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
350 000 € 1228 €/m²
  • Обектен код 4419
  • Квадратура 285 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1066 €/m²
  • Обектен код 21662
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
370 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 9277
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
350 000 € 1944 €/m²
  • Обектен код 59379
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
260 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 54383
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
400 000 € 1481 €/m²
  • Обектен код 3399
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
320 000 € 1600 €/m²
  • Обектен код 9397
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин