350 000 €
1944 €/m²
Property 59379 photo 1
Property 59379 photo 2
Property 59379 photo 3

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2002
  • Брой стаи: 4
  • Отопление: газ
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 8000 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 180 кв.м в област Солун. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Втори етаж и се състои от една спалня. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, слънчеви колектори за топла вода, камина, климатик, тенти, паркомясто, градина, райграс, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
320 000 € 1391 €/m²
  • Обектен код 7568
  • Квадратура 230 m²
  • Брой стаи 9
Продажба
315 000 € 1702 €/m²
  • Обектен код 33032
  • Квадратура 185 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
490 000 € 1441 €/m²
  • Обектен код 31243
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
320 000 € 1454 €/m²
  • Обектен код 6937
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
330 000 € 1153 €/m²
  • Обектен код 46647
  • Квадратура 286 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 63817
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
500 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 38686
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
370 000 € 2055 €/m²
  • Обектен код 9277
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
390 000 € 1772 €/m²
  • Обектен код 52600
  • Квадратура 220 m²
  • Брой стаи 8

Абонамент за бюлетин