Продажба - Къща 290 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Термаикос
500 000 € 300 000 €
1034 €/m²
Property 20799 photo 1
Property 20799 photo 2
Property 20799 photo 3
Property 20799 photo 4
Property 20799 photo 5
Property 20799 photo 6
Property 20799 photo 7
Property 20799 photo 8
Property 20799 photo 9
Property 20799 photo 10
Property 20799 photo 11
Property 20799 photo 12
Property 20799 photo 13
Property 20799 photo 14
Property 20799 photo 15
Property 20799 photo 16
Property 20799 photo 17
Property 20799 photo 18
Property 20799 photo 19
Property 20799 photo 20
Property 20799 photo 21
Property 20799 photo 22
Property 20799 photo 23
Property 20799 photo 24
Property 20799 photo 25

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2014
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 700 m
  • Разстояние до летището: 8 km

Услуги

  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 290 кв.м в област Солун. сутерен и се състои от 2 складови помещения. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, баня с тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 2 спални, хол, баня с тоалетна, едно складово помещение. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели.

Продажба
430 000 € 2150 €/m²
  • Обектен код 2380
  • Квадратура 200 m²
  • Разстояние до морето 4000 m
Продажба
560 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 8670
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
480 000 € 1875 €/m²
  • Обектен код 51028
  • Квадратура 256 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
550 000 € 982 €/m²
  • Обектен код 39613
  • Квадратура 560 m²
  • Брой стаи 12
Продажба
650 000 € 1625 €/m²
  • Обектен код 63657
  • Квадратура 400 m²
  • Разстояние до морето 3500 m
Продажба
500 000 € 3333 €/m²
  • Обектен код 38686
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
530 000 € 1514 €/m²
  • Обектен код 32950
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
450 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3239
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 3000 m

Абонамент за бюлетин