530 000 €
1514 €/m²
Property 32950 photo 1
Property 32950 photo 2
Property 32950 photo 3
Property 32950 photo 4
Property 32950 photo 5
Property 32950 photo 6
Property 32950 photo 7
Property 32950 photo 8
Property 32950 photo 9

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Брой стаи: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 2380 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 350 кв.м в област Солун. Партер и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня, една зала за игри. Първи етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Втори етаж и се състои от 3 спални, хол с кухня, една баня, една тоалетна. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е сИмотът предлага красива гледка към морето, към планината. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, райграс, барбекю, гараж, алармена система, складово помещение.

Продажба
450 000 € 1500 €/m²
  • Обектен код 3239
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 3000 m
Продажба
530 000 € 1514 €/m²
  • Обектен код 32950
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 10
Продажба
560 000 € 2800 €/m²
  • Обектен код 8670
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
520 000 € 1733 €/m²
  • Обектен код 2565
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
680 000 € 2833 €/m²
  • Обектен код 64487
  • Квадратура 240 m²
  • Разстояние до морето 35000 m
Продажба
780 000 € 3120 €/m²
  • Обектен код 41767
  • Квадратура 250 m²
  • Разстояние до морето 8000 m
Продажба
490 000 € 1441 €/m²
  • Обектен код 31243
  • Квадратура 340 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
700 000 € 2333 €/m²
  • Обектен код 3228
  • Квадратура 300 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
600 000 € 2857 €/m²
  • Обектен код 50328
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
460 000 € 1586 €/m²
  • Обектен код 47234
  • Квадратура 290 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин