Продават
По запитване
Property 7163 photo 1
Property 7163 photo 2
Property 7163 photo 3
Property 7163 photo 4
Property 7163 photo 5
Property 7163 photo 6
Property 7163 photo 7
Property 7163 photo 8
Property 7163 photo 9
Property 7163 photo 10
Property 7163 photo 11
Property 7163 photo 12
Property 7163 photo 13
Property 7163 photo 14

Details

  • Етаж: 1 етаж
  • Година на строителство: 2008
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 3
  • Отопление: дизел
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • разстояние до морето: 10 m
  • Разстояние до летището: 15 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 85 кв.м в област Солун. Апартаментът е разположен на втори етаж и се състои от 2 спални, хол с кухня, една баня. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът предлага невероятна панорамна гледка към морето, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, cградата има асансьор.

Продажба
По запитване
  • Обектен код 65205
  • Квадратура 30 m²
  • Брой стаи 1
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65206
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
По запитване
  • Обектен код 65207
  • Квадратура 35 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
149 000 € 4515 €/m²
  • Обектен код 65211
  • Квадратура 33 m²
  • Брой стаи 2
Продажба
168 000 € 1768 €/m²
  • Обектен код 65795
  • Квадратура 95 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
450 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 65958
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
150 000 € 3000 €/m²
  • Обектен код 66055
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
155 000 € 3100 €/m²
  • Обектен код 66057
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
158 000 € 3160 €/m²
  • Обектен код 66058
  • Квадратура 50 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
250 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 66151
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин