Продават
По запитване
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Details

  • Брой етажи: 3
  • Брой стаи: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • разстояние до морето: 70 m
  • Разстояние до летището: 17 km

Услуги

  • паркинг
  • Асансьор
  • Камина
  • Склад
  • Гараж

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 289 кв.м в Атика. сутерен и се състои от една спалня, хол, една кухня, баня с тоалетна, една тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна, едно складово помещение. Първи етаж и се състои от 3 спални, 2 бани. Къщата има изложение с изглед към вътрешен двор е с Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, градина, барбекю, cградата има асансьор, гараж, отопление, складово помещение.

Продажба
380 000 € 3040 €/m²
  • Обектен код 35507
  • Квадратура 125 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
165 000 € 2062 €/m²
  • Обектен код 36125
  • Квадратура 80 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
510 000 € 425 000 € 1328 €/m²
  • Обектен код 36168
  • Квадратура 320 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
210 000 € 3818 €/m²
  • Обектен код 37005
  • Квадратура 55 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
380 000 € 2533 €/m²
  • Обектен код 37262
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
580 000 € 3866 €/m²
  • Обектен код 37582
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
370 000 € 330 000 € 2946 €/m²
  • Обектен код 37730
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
525 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 38390
  • Квадратура 210 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
650 000 € 1857 €/m²
  • Обектен код 38393
  • Квадратура 350 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
760 000 € 700 000 € 2545 €/m²
  • Обектен код 38394
  • Квадратура 275 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин