Продават

Продажба - Апартамент 115 m² на Крит

Гърция Крит Префектура Ираклио
270 000 €
2348 €/m²
Property 774 photo 1
Property 774 photo 2
Property 774 photo 3
Property 774 photo 4
Property 774 photo 5
Property 774 photo 6
Property 774 photo 7
Property 774 photo 8
Property 774 photo 9
Property 774 photo 10
  • Обектен код 774
  • За продажба, под наем Продажба
  • Тип имот Апартамент
  • Квадратура 115 m²
  • Област о/в Крит
  • Информация Префектура Ираклио (Крит)
  • Брой стаи 4

Details

  • Етаж: 2 етаж
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 4: 3 спальни, кухня, салон, столовая, 2 ванные комнаты
  • Разстояние до летището: 70 km

Услуги

  • Гледка към морето
  • Асансьор

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 115 кв.м на Крит. Апартаментът има изложение с изглед към вътрешен двор. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, cградата има асансьор.

Продажба
290 000 € 4461 €/m²
  • Обектен код 61390
  • Квадратура 65 m²
  • Брой стаи 2
Изключителен Продажба
385 000 € 4425 €/m²
  • Обектен код 61691
  • Квадратура 87 m²
  • Брой стаи 3
Изключителен Продажба
375 000 € 5514 €/m²
  • Обектен код 61692
  • Квадратура 68 m²
  • Брой стаи 3
Препоръчваме Продажба
По запитване
  • Обектен код 61840
  • Квадратура 1732 m²
  • Разстояние до морето 1300 m
Продажба
282 312 € 4481 €/m²
  • Обектен код 61854
  • Квадратура 63 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
388 605 € 4626 €/m²
  • Обектен код 61960
  • Квадратура 84 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
330 000 € 2538 €/m²
  • Обектен код 61995
  • Квадратура 130 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
278 000 € 260 000 € 2321 €/m²
  • Обектен код 62006
  • Квадратура 112 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
255 000 € 2550 €/m²
  • Обектен код 62028
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
225 000 € 4017 €/m²
  • Обектен код 62165
  • Квадратура 56 m²
  • Брой стаи 3

Абонамент за бюлетин