Продажба - Апартамент 127 m² в Атина

Гърция Атика Атина - Север Учени
470 000 €
3701 €/m²
Property 7940 photo 1
Property 7940 photo 2
Property 7940 photo 3
Property 7940 photo 4
Property 7940 photo 5
Property 7940 photo 6
Property 7940 photo 7
Property 7940 photo 8
Property 7940 photo 9
Property 7940 photo 10
Property 7940 photo 11
Property 7940 photo 12

Details

  • Брой стаи: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • разстояние до морето: 12000 m
  • Разстояние до летището: 13 km

Услуги

  • Асансьор
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба aпартамент с площ 127 кв.м в Атина. Апартаментът е разположен на четвърти етаж и се състои от 3 спални, хол, една кухня, една баня, една тоалетна. Апартаментът има слънчево изложение. С Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, cградата има асансьор, отопление, складово помещение.

Продажба
670 000 € 3145 €/m²
  • Обектен код 3933
  • Квадратура 213 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
388 500 € 3407 €/m²
  • Обектен код 5287
  • Квадратура 114 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
570 000 € 3877 €/m²
  • Обектен код 5879
  • Квадратура 147 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 2992 €/m²
  • Обектен код 6082
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
470 000 € 3700 €/m²
  • Обектен код 7940
  • Квадратура 127 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
550 000 € 370 000 € 1712 €/m²
  • Обектен код 14806
  • Квадратура 216 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
440 000 € 3666 €/m²
  • Обектен код 20372
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
650 000 € 5416 €/m²
  • Обектен код 21909
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
420 000 € 4200 €/m²
  • Обектен код 24982
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
550 000 € 2291 €/m²
  • Обектен код 33477
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 4

Абонамент за бюлетин