Продажба - Таунхаус 190 m² в област Солун

Гърция Солун Солун - Предградия Василика Суроти
250 000 €
1316 €/m²
Property 8613 photo 1
Property 8613 photo 2
Property 8613 photo 3
Property 8613 photo 4
Property 8613 photo 5
Property 8613 photo 6
Property 8613 photo 7
Property 8613 photo 8
Property 8613 photo 9
Property 8613 photo 10

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2008
  • Плаж: песчаный
  • Брой стаи: 6: 2 гостиные с кухней, 4 спальные, 3 санузла (2 с ванной)
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 19100 m
  • Разстояние до летището: 11 km

Услуги

  • паркинг
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба таунхаус с площ 190 кв.м в област Солун. Таунхаусът е на 3 нива. сутерен и се състои от една спалня, хол с кухня, една баня. Партер и се състои от хол с кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 3 спални, една баня. Таунхаусът е с Имотът предлага красива гледка към планината, към града, към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, паркомясто, отопление, складово помещение.

Продажба
210 000 € 2100 €/m²
  • Обектен код 11688
  • Квадратура 100 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
320 000 € 1333 €/m²
  • Обектен код 14442
  • Квадратура 240 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
260 000 € 240 000 € 1021 €/m²
  • Обектен код 30254
  • Квадратура 235 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
250 000 € 1315 €/m²
  • Обектен код 38309
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
265 000 € 981 €/m²
  • Обектен код 39862
  • Квадратура 270 m²
  • Брой стаи 7
Продажба
320 000 € 2962 €/m²
  • Обектен код 45494
  • Квадратура 108 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 48878
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
340 000 € 2266 €/m²
  • Обектен код 49488
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
210 000 € 1590 €/m²
  • Обектен код 49845
  • Квадратура 132 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 1421 €/m²
  • Обектен код 51363
  • Квадратура 190 m²
  • Брой стаи 6

Абонамент за бюлетин