Продажба - Къща 165 m² в Касандра (Халкидики)

Гърция Македония Халкидики Касандра Сани
320 000 €
1939 €/m²
Property 9008 photo 1
Property 9008 photo 2
Property 9008 photo 3
Property 9008 photo 4
Property 9008 photo 5
Property 9008 photo 6
Property 9008 photo 7
Property 9008 photo 8
Property 9008 photo 9
Property 9008 photo 10
Property 9008 photo 11
Property 9008 photo 12
Property 9008 photo 13

Details

  • Брой етажи: 3
  • Година на строителство: 2009
  • Брой стаи: 5
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • разстояние до морето: 3000 m
  • Разстояние до край. град: 73 km
  • Разстояние до летището: 56 km

Услуги

  • паркинг
  • Локва
  • Камина
  • Склад

Описание

Предлагаме за продажба 3-етажна къща с площ 165 кв.м в Касандра (Халкидики). сутерен и се състои от 2 спални, баня с тоалетна, едно складово помещение. Партер и се състои от хол, една кухня, една тоалетна. Първи етаж и се състои от 2 спални, една баня. Къщата има фронтално изложение е с Имотът предлага невероятна панорамна гледка към гората. Имотът разполага със следните екстри: мебели, камина, собствен басейн, паркомясто, градина, райграс, отопление, алармена система, складово помещение.

Продажба
320 000 € 3720 €/m²
  • Обектен код 5726
  • Квадратура 86 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
270 000 € 1800 €/m²
  • Обектен код 7015
  • Квадратура 150 m²
  • Брой стаи 5
Продажба
380 000 € 1266 €/m²
  • Обектен код 7229
  • Квадратура 300 m²
  • Разстояние до морето 2300 m
Продажба
320 000 € 1939 €/m²
  • Обектен код 9008
  • Квадратура 165 m²
  • Брой стаи 5
Препоръчваме Продажба
450 000 € 3879 €/m²
  • Обектен код 11671
  • Квадратура 116 m²
  • Разстояние до морето 550 m
Продажба
450 000 € 2500 €/m²
  • Обектен код 17785
  • Квадратура 180 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
270 000 € 2454 €/m²
  • Обектен код 18360
  • Квадратура 110 m²
  • Брой стаи 3
Продажба
445 000 € 2225 €/m²
  • Обектен код 20012
  • Квадратура 200 m²
  • Брой стаи 6
Продажба
270 000 € 2250 €/m²
  • Обектен код 22114
  • Квадратура 120 m²
  • Брой стаи 4
Продажба
300 000 € 280 000 € 1302 €/m²
  • Обектен код 22371
  • Квадратура 215 m²
  • Брой стаи 5

Абонамент за бюлетин